KONST / Litografier / Grafiskt blad 14046065
*
nr 1404 6065
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Grafiskt blad, "Det onda och det goda". Signerad, numrerad 26/35, daterad 1961. Motivet: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 juni 2021
kl 19:04:16
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad haries lagerbrink litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03
*
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Läs mer om Haries Lagerbrink
nr 1404 6065
Haries Lagerbrink
(f. 1920), Sverige
Grafiskt blad, "Det onda och det goda". Signerad, numrerad 26/35, daterad 1961. Motivet: 38x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x64 cm
Haries Lagerbrink, svensk målare, tecknare och grafiker född i Borås 1920
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 juni 2021 |
- Konstnär/Designer
Haries Lagerbrink
Haries Lagerbrink, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i BorÃ¥s 1920Läs mer om Haries Lagerbrink
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad haries lagerbrink litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:03